PivovarAdministrátor

Minipivovar, díky profesionálnímu vedení v oboru vzdělaným sládkem, s důrazem na kvalitu, zajišťuje opravdu kvalitní maloprodukci několika druhů piv a jsme schopni vařit pivo k určeným akcím nebo dle individuálních přání.

Základem je 11° ležák Ettore  s ovocnou variantou Eliška, tmavé pivo Black Bess a prémiová vícestupňová piva Royale. V připadě jakýkoliv dotazů se nebojte kontaktovat našeho sládka, rád Vám na dotazy ohledně vaření piva odpoví.

Eliška
Eliška
Eliška 10% - Je světlý, lehký - ALE - nefiltrovaný nepasterizovaný svrchně kvašený, infuzní postup výroby za použití zahraničních chmelů s hořkostí 20 IBU, dodává svěží ovocnou příchuť, ideální nejen do letních dní, ale i k uhašení žízně.
Ettore
Ettore
Ettore 11% - Je světlý ležák plzeňského typu – nefiltrovaný - nepasterizovaný, zlatavé barvy, spodně kvašený, tradičním dekokčním způsobem výroby za použití českých chmelů, zejména jemného žateckého poloraného červeňáku s hořkostí 40 IBU.
Black Bess
Black Bess
Black Bess 12% - Je tmavý ležák – nefiltrovaný - nepasterizovaný, spodně kvašený, tradičním dekokčním způsobem výroby za použití českých chmelů, zejména jemného žateckého poloraného červeňáku s hořkostí 30 IBU. Pomocí použití pražených sladů, jsme docílili jemné chutě s tóny čokolády a kávy.
Royale
Royale
Royale 14% - Je řízná polotmavá IPA, svrchně kvašená - nefiltrovaná nepasterizovaná, infuzní postup výroby za použití zahraničních chmelů s hořkostí 50 IBU. Toto nejsilnější pivo studeně chmelené v ležáckých tancích, dodává tóny po citrusech, grepech nebo květinách.